Універсіада Львівщини – 2020
Положення (обговорення)


Календар проведення змагань


Календарі змагань по видах

Результати змагань по вид


2019 napoli new

Ме­даль­ний залік ХХX Всесвітньої літньої Універсіади-2019Спортивні клуби Львівських ВНЗ запрошують студентів та бажаючих у спортивні секції

У Львівських університетах, інститутах, академіях для студентів, викладачів та всіх бажаючих на спортивних базах цих навчальних закладів діють спортивні секції з більш, як 40 видів спортивних дисциплін. Заняття проводять досвідчені викладачі кафедр фізичного виховання ВНЗ, інструктори з видів спорту спортивних студентських клубів.

Великою популярністю користуються таки секції, як спортивна  та танцювальна аеробіка, спортивна акробатика, рукопаш-гопак, фехтування, важка атлетика Львівського університету фізичної культури, танцювальна аеробіка та фанк-аеробіка Української академії друкарства, настільний теніс, волейбол, баскетбол, дзюдо, спортивна аеробіка, національного університету «Львівська політехніка», карате-до, спортивне орієнтування, бадмінтон, дзюдо, фут зал, плавання, університету імені Івана Франка, стрільба з лука, армрестлінг, вільна боротьба, Львівського національного медичного університету та багато інших. Всього в 300 спортивних секціях ВНЗ займається більш як 9000 тис. чол.

Більш детальну інформацію бажаючі можуть уточнити, зателефонувавши в спортивні студентські клуби ВНЗ, або на кафедри фізичного виховання навчальних закладів. Телефони та адреси на нашому сайті.

Бажаємо всім міцного здоров’я та вдосконалення спортивної майстерності.

Прес-служба СТС «Гарт»

powerlifting zhim lezha dlja devushek 3У спор­тивно­му комп­лексі Національ­но­го універ­си­тету «Львівсь­ка політехніка» відбу­лась Універсіада Львівщи­ни-2019 з па­уерліфтин­гу се­ред жіно­чих ко­манд.

phoca thumb l 77384885 2800384406692034 5155315473784504320 nУчас­ни­ки Універсіади Львівщи­ни з важ­кої ат­ле­тики зма­гались в но­вому спеціалізо­вано­му залі Львівсь­ко­го національ­но­го універ­си­тету ве­тери­нар­ної м ме­дици­ни та біотех­но­логій імені С. Гжиць­ко­го та СК «Епіцентр», який відкри­ли цього ро­ку.  А за пе­ремо­гу зма­гали­ся спорт­сме­ни – предс­тав­ни­ки 5-ти зак­ладів ви­щої освіти Львівщи­ни.

news 2019 02 Festival edynoborstv Kolag 4x1 17 груд­ня відбув­ся тра­дицій­ний турнір «Фес­ти­валь єди­ноборств», який об’єднав 5 видів спор­ту (ка­рате, дзю­до, ку­до, кік-бок­синг, айкідо).

phoca thumb l IMG 0950Дня­ми, у спор­тивно­му комп­лексі Національ­но­го універ­си­тету «Львівсь­ка політехніка» прой­шли зма­ган­ня з гирьово­го спор­ту, в яких прий­ня­ло участь по­над 100 спорт­сменів з 7-ми зак­ладів ви­щої освіти Львівщи­ни.