Спортивні клуби Львівських ВНЗ запрошують студентів та бажаючих у спортивні секції

У Львівських університетах, інститутах, академіях для студентів, викладачів та всіх бажаючих на спортивних базах цих навчальних закладів діють спортивні секції з більш, як 40 видів спортивних дисциплін. Заняття проводять досвідчені викладачі кафедр фізичного виховання ВНЗ, інструктори з видів спорту спортивних студентських клубів.

Великою популярністю користуються таки секції, як спортивна  та танцювальна аеробіка, спортивна акробатика, рукопаш-гопак, фехтування, важка атлетика Львівського університету фізичної культури, танцювальна аеробіка та фанк-аеробіка Української академії друкарства, настільний теніс, волейбол, баскетбол, дзюдо, спортивна аеробіка, національного університету «Львівська політехніка», карате-до, спортивне орієнтування, бадмінтон, дзюдо, фут зал, плавання, університету імені Івана Франка, стрільба з лука, армрестлінг, вільна боротьба, Львівського національного медичного університету та багато інших. Всього в 300 спортивних секціях ВНЗ займається більш як 9000 тис. чол.

Більш детальну інформацію бажаючі можуть уточнити, зателефонувавши в спортивні студентські клуби ВНЗ, або на кафедри фізичного виховання навчальних закладів. Телефони та адреси на нашому сайті.

Бажаємо всім міцного здоров’я та вдосконалення спортивної майстерності.

Прес-служба СТС «Гарт»

phoca thumb l 57311667 2280499798866383 7599692532871593984 nЗа­вер­ши­лись зма­ган­ня Універсіади Львівщи­ни з бас­кетбо­лу се­ред чо­ловічих ко­манд зак­ладів ви­щої освіти.

Футзал - 2019У Ль­вові за­вер­ши­лись зма­ган­ня «фіна­лу чо­тирьох» чемпіона­ту Ук­раїни з фут­за­лу се­ред сту­дентів зак­ладів ви­щої освіти се­зону 2018/2019. У підсум­ку пе­ремо­гу та пра­во предс­тав­ля­ти на­шу країну на Сту­дентсь­ко­му чемпіонаті Євро­пи – 2019 у Пор­ту­галії (м. Бра­га) ви­боро­ла ко­ман­да сту­дентів Національ­но­го універ­си­тету «Львівсь­ка політехніка», яка у фіналі з серією після­мат­че­вих пе­нальті обігра­ла візаві з Харківсь­ко­го національ­но­го універ­си­тету імені В. Н. Ка­разіна з ра­хун­ком 7:6 (ос­новний час 4:4).

phoca thumb l IMG 50e9b60f52cef0b70ca1f9ba8e4ae95e VУ квітні роз­по­чав­ся пер­ший етап Універсіади Львівщи­ни  з віль­ної та жіно­чої бо­роть­би. Спорт­сме­ни зма­гали­ся між со­бою за олімпій­ською сис­те­мою у 10-ти жіно­чих та 10-ти чо­ловічих ва­гових ка­тегоріях.